....aj "so súdruhmi z kádéhá"......ako sa vyjadril šašo blaha ...hehe
....aj "so súdruhmi z kádéhá"......ako sa vyjadril šašo blaha ...hehe
https://scontent-fra5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3… .......takže TAKTO sa ti páčilo žiť ??!! ....
......vôbec ma to neprekvapuje! ..... šafárenie naŠiroký spôsob - pokračuje!!....hehe
.....nácko taraba vyšiel z diery kotlebovskej a už perlí - sprostonárodne....hehe
....tie hrušky boli super ....
...príklad za všetky drobné!! ....hehe
hehe....zabudla si na - mečiarovu, dzurindovu, hegerovu, moravčíkovu, čičovu, colotkovu atď. atď. ......
....kádéhácka pliaga ja na vetvy z reklamy.... zábavné
Odporúčame