....KONEČNE!!....
...... hovor za seba!! ....
..... hehe, starý dobrý keš si ďalej žije svoj život - pekne spokojne v rukách snobských nenažraných Kachličkárov!!...."Bude tu ešte veselo. V najbližšom čase skutočne ide o všetko. Niektorým. Podľa agresivity ich spoznáte." ..... tzv. "skorý jesenný zber, ktorý srandista R.F. nazval útokom na opozíciu" .....hehe
...si to mýliš s "hýčkačom" poGlvaným - ktovie kam ho upratali....hehe
...sprostonárodná nihilistická svoloč.....!!
....BÚÚÚÚ.....hehe
...."cirkumplesk " Źilinka ála - ničota Trnka ......hehe
....neboj nič! ...dochtori sú machri, tí ťa z toho dostanú!!?.....hehe
....fuj!! ....čo je to tu za hnilobný fašistický smrad!!? .... Vorobelová - toto nevyvetráš!! ....hehe
...verklikverklikverkliksystém......hehe
Odporúčame