..... "A čo stojí kvapka z toho nového súdka?.... Kvapka? Ništ. ....Tak mi nakvapkajte pol litra!" ..... hehehe
..... "A čo stojí kvapka z toho nového súdka?.... Kvapka? Ništ. ....Tak mi nakvapkajte pol litra!" ..... hehehe
..... ani tak skoro nebudú - veď kým plgmgrzphmatovič preverí, či všetci doktori sú naozaj - študovaní doktori a zdravotné sestry skutočné sestry atď., tak zatiaľ to tu všetci zabalia ...... hehe
....sekjuritidocent ....hehehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
..... analytik nepochopil, kto je tu plg.odborník ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++
...pomenoval to veľmi presne: "...malé zlepšenie je ešte možné." ....ale nato potrebuje pomôcky - také bežné v zahraničí!?? .... ale tu musí preto zorganizovať dražby či charitatívne zbierky ....
..... "v lese"?! ..... šak to je trestné! V lese môžu zbierať len - medvede .....hehe
+++++++++++++++++++++++++
.....trochári, pche .....
.....to pasuje, to SA zaplatí - z eurofondov..... hehe
hehehehhehehehehehe..............
Odporúčame