...Uhrík+ ovčiansky tribunál.....to je vončo!! ...hehe
...Uhrík+ ovčiansky tribunál.....to je vončo!! ...hehe
...krúžkovné bude...na každé decko krúžok - kontrolná obruč na krk....hehe
++++++++++++++++++++++ .....konečne! ...aspoň v niečom spravodlivosť, aj to len čiastočná .....!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.... platíš už - 30 rokov!! ...hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
..... judrsekjuritidocentfico mudruje......hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++
..... Fico, či Kočner - prašť ako uhoď .... hehe
.... hádam stvoria aj nejaké nové - miništranstvá....hehe
.... nevie a nedokáže - NIČ!! ...a preto treba čím skôr z vlády zdupkať.... zarobené má dosť a je pod jeho úroveň riešiť životné problémy - pracujúcich .....!!
...kam sa hrabe najtemnejší totáč!!? ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++
...nuž, takto sa dobrovoľne spotvoriť dokážu len - slabé nátury ..... chúdence, hehe .....
Odporúčame