...križiakovi odmietli odpustok v Taliansku....hehe
...križiakovi odmietli odpustok v Taliansku....hehe
...neexistuje!! .... salamandrahandrasandra predsa musí fungovať! .... ešte treba povymetať diabla - ale úplne všade!!? .... hehe
....a byrokrati si nadelia mimoriadne odmeny za niečo, čo inde funguje už - roky!? .....hehe
.... fiškáľ fiškáľa chce obabrať .....hehe ..... Ale veď sú to všetci rovnako študovaní zlodeji či klamári .....
....futbal, PCHE!! ....!
.....zabezpečovali "bezpečnostného" .....hehehe
..... kompánia vyháňačov diabla z oľano to zvládne ľavou zadnou ....hehe
....Pelegrini už je na mieste aj s bagrom!? ....hehe
....."Úrad Európskej únie pre pripravenosť a reakcie na núdzové zdravotné situácie (HERA)" hehe....Stano Štepka by im vymyslel originálnejší - názov ....
...Otomtom už zase sníva o - ostroúhlom stole?! ....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...márnosť, to sú - pálky!! .... uhorková sezóna nadočakávania....hehe
....uvärím, až keď - uvidím !! ...hehe
....to pasuje - to sú len - plánované straty aktuálnych okolností .....hehe
Odporúčame