..... nuž, hádam by bolo načim, keby našu Džamahíriu zobral pod správu voľaktorý susedný štát .... Len - ktorý ?! hehe ..... :-(
..... nuž, hádam by bolo načim, keby našu Džamahíriu zobral pod správu voľaktorý susedný štát .... Len - ktorý ?! hehe ..... :-(
...nuž, chaos v hlavách zelených gúm - žiaden čud, hehe ..... :-(
....po víkende z nich spravia - sanitárov, hehe ..... :-(
..,,,povinná mobilizácia kvôli pokútnemu pokusu na občanoch ?! Ja dúfam, že sa im nedocenení zdravotníci - nepodvolia !!? .... :-/
... jááj, čo by sa mne všeličo - hodilo !? hehe ..... :-/
..... Pat a Mat z centrály kovidu mu to zajtra - vysvetlia, hehe .... :-/
..... neuveriteľná fraška, toto všetko ..... :-(
.... nuž, vládne nám - malé decko, hehe ..... :-(
....konečne!! Konečne sa ozvali - najpovolanejší .... Sa teším na reakcie "odborníkov" !? To bude náreku, hehe .... :-(
.....ja len dúfam v zdravý rozum aspoň časti vlády + poslancov+ starostov, ktorí zastavia tento - nezmysel !!! ....
....ministerstvo si mohlo radšej hráškom o stenu pohádzať, alebo "šíriť" nejakú grotesku, hehe https://www.youtube.com/watch?v=rnPH4Z3iIgU
...šak, rozširoval Sme rodinu, né ??! hehe .....
..... členovia ÚKŠ nech si dajú testovať mozgy - celoplošne ! hehe ...... :-p
....čo z toho, že ich - zachlopia??! Nech vrátia všetky verejné chechtáky, ktoré nakradli !! Ak nie - tak obesiť!! Je nehoráznosť ich naďalej živiť vo väzeniach za takéto činy ...... hehe
.... presne! Netreba sa tým vôbec zaoberať, lebo o chvíľu bude aj tak všetko - inak, hehe .....
....a koho TO - zaujíma ?!! Papalášov nastopro - nie! Veď podniky ani firmy - nezavreli a všetci sme mohli v telke na vlastné oči vidieť, ako "zarezávali" na Orave, hehe .... Takže oni si tie svoje odmrazené bakšiše právom zaslúžia, no a tu, aha - prázdny závod - a ešte by radi nejaké - náhrady ??!! hehe ..... :-(
Odporúčame