...... už koľké BUBUBU v poradí ??! hehe .... :-(
...... už koľké BUBUBU v poradí ??! hehe .... :-(
....neskoroooo, neskoro!! Jeden malilinký príkladík: dnes ráno - na ceste medzi Kremnickými Baniami a Turčekom - 19, slovom devätnásť kamiónov v rade za sebou ....... Cez obed - za jednu hodinu medzi 14 - 15tou hodinou prešlo dedinou, pomedzi domy - 172 kamiónov ..... A železnicou jazdia tak akurát - staré motoráky osobáky .....
..... kúrňa, čo ti frajera prebrala ?! hehe
..... tak! Žiadne pozhovenie! Veď z čoho by vláda vyplácala fajné bakšiše laureátom št. cien - také dôležité v čase pandémie, hehe ..... :-/
..... ctihodný JUDRák sa naďalej môže "pregrciavať a trtošiť" sťaby - prepytujem - prokurátor ..... hehe .... :-(
..... si voľáky dezorientovaný! Vdychuješ zbytočne veľa jedovatého "oksitu" mazurečitého!!? hehe .... :-p
...... kúrňa, ale máš v gatiach naložené od strachu, čoooo?! Ten včerajší cirkus ti energie bohviečo - nepridal .... Slabá si ty nátura .....hehe .....
....už ťa hľadajú! Budeš popoťahovaný za demoralizáciu detí!? hehehe .... :-p
..... lenže včera nebola žiadna "akcia", hehe.... To len zopár zvieratiek aj s detičkami si poškriekalo a vybúrilo sa na vzduchu ..... :-p
...... ultrasi a fúrerkovci sa primerane pobavkali..... Chúdence, mozgy majú znivočené rúškovým "oksitom mazurečitým", hehe ...... :-p
....futbal, PCHE ...... :-(
.....zrejme si vládnúci myslia, že množstvom TB či tliachaním na FB intenzívne a odborne riešia túto prekérnu situáciu ..... :-/
...... neexistuje! Letáčiky, plagátiky, grafy, štatistiky, transparenty vytasiť a - a všetko je razom vyriešené !!? hehe ..... :-/
....a koho TO zaujíma?! Hlavne, že kapacity iných slovenských VŠ priam - kypia študentami ..... Nedozierne množstvo plagiekonómov či - plagijudrákov z echtovných škôl zrejme hravo nahradia - zdravotníkov a záchranárov ???! ..... :-/
..... neverte všetkému a nenechajte sa manipulovať, ako ovce! Žiadna záplava tu nie je! Sú to len vymyslené čísla! Keby sa stále nesledovalo stúpanie hladiny, nikto by si nič nevšimol! A hlavne si nenechajte pred záhradkou postaviť protipovodňové bariéry! Obsahujú nanočipy, ktoré preniknú do koreňov rastlín a vláda bude zbierať údaje o vašej úrode a zdaní vám ju !Je to protiústavné! Navyše, koľko záhrad je naozaj vytopených a v koľkých je len trochu vody?!! Premýšľajte, spočítajte si ten pomer a sami zistíte, že tu záplava nie je !! Poznáte vôbec niekoho, komu úplne vytopilo záhradu?!! Ja nie!! Možno mal trochu vody, ale to je bežné!! Nebuďte ovce! P.S.: nemáme žiadnu definíciu záplavy, koľko m3 vody za aký čas musí pretiecť, aby sme to vôbec mohli nazvať - záplava ?!!!!! ..............:-D :-/ :-(
Odporúčame