..... srandista! Pred voľbami sa ešte len rozkokošia ! Sociálne balíčky pod názvom - zlaté padáky či odstupné pre papalášov - budú žeraviť nielen kreslo finančného maznáka, hehe .... :-/
..... srandista! Pred voľbami sa ešte len rozkokošia ! Sociálne balíčky pod názvom - zlaté padáky či odstupné pre papalášov - budú žeraviť nielen kreslo finančného maznáka, hehe .... :-/
.... haraburda môže byť predsedom ansábľa nezvolených kandidátov na prezidenta, hehe .....
....veď si len chceli dať - brežnevovské "putinky", hehe .... :-/
.... ešte pár mesiacov do volieb vydržíme a potom už po primitívovi Plagiátorovi ani pes neštekne ....
.... och, aká romantika, hehe ....
... šak - profíčka z rozhlasu, né ?! A ešte aj chechtáky ušetria, na zlaté padáky po voľbách bude o to - viac, hehe .... :-/
.... chriaštelík sa zrejme nemôže vydriapať do vyššieho levelu a tak finguje medzimierové obdobie, hehe ....
... dobre vraví, až mi je to čudnô .... :-)
.... POUČENIE Z VÝVOJA !? Jaj, to bolo v minulom storočí, hehe .... :-/
.... no vida! A u nás TO Kali prezidentovi ešte aj vrelo doporučil ?! Iný kraj, iný mrav, hehe .... :-D :-/
.... aj neodborník vidí, že "odborníci" - blafujú, klamú, za svoje odmrazené platy robia - veľké oné .... :-/
,,, BUBUBU - ta stará oná, hnedá, hehe .... :-(
.... tvoj mozog je - pri hriatý - možno len trošku, ale presne, hehe ... :-/
.... minimálne 5 rokov nazad tvrdil, že je to - vybavené - v prospech žiadateľov výživného!? Zas a znova potvrdil, že je klamár, diletant, tlčhuba .... :-/
.... kočnerove komunikácie s kýmkoľvek = novodobé zväzky štb, hehe ..... :-/
.... v tej križovatke určite stojí - strom ! Inak sa tá nehoda nedá vysvetliť, hehe ... :-/
Odporúčame