... no vida, aký uvedomelý a - vzdelaný, hehe .... :-D
... no vida, aký uvedomelý a - vzdelaný, hehe .... :-D
..... kchi kchi.... a píšem a píšem a.... a mojmirovic napísal za dnešný deň sedem strán na debate - ako pisársky učeň, hehe .... :-D :-p
.... sa čudujem, že hlavný antiinterupčník Otomtom ešte nezakázal - tabletky aj internet, hehe .... :-(
... neexistuje! Ficojadro aspol. sľúbili - istoty !!? Aj fajky kreslili na plachtičky - akože - splnené .... hehe :-/
..... Uhrík! To je ten zMizíkovec, pre ktorého neexistujú dejiny, lebo vtedy - nežil !?? hehe .... :-/
.... veď je to už lauterjedno - po nás potopa, ak to planéta nevzdá ešte skôr ako - po nás ??!! ... :-(
.... ako je toto možné ?! Veď tam nevlastní zbraň len tak - hocikto ??! :-( Ale riešenie by bolo, keby tam vyslali "nášho" Plagiho Otomtoma - ten by to tam dal dolaty - razdva ... :-/ :-(
.... no žiaden čud! Na Kollárovcov treba - robiť - a tvrdo robiť na celú tú rozpačmanú nóblčvargu, .... Kdeže - sabatikal, či čo ??! hehe .... :-/
.... aké rozuzlenie?! Veď po žene - ani chýru ani slychu ! .... :-/
.... hlavne všetci pekne - hrdo odborne slušne !? hehe ..... :-p
.... odborník švejna to odborne vysvetlí aj laikom, žiadne strachy, hehe .... :-/
.... byrokrati sú nespokojní - utekajú im "ľahké" verejné chcechtáky, hehe .... :-/
.... nehoráznosť toto + bašovanie judráckeho štátu v štáte + odmrazovanie posl. bakšišov + zlaté padáky + odstupné poslancov a príslušných ansámbľov + navyšovanie platov samosprávnych "cárov" aspol. + atď. atď. = extrémizmus, ale "len" taký - demokratický .... :-/
.... strana otca národa za udržanie moču, hehe ....
.... hnojík sa pomaly a isto - vykydkáva, hehe ... :-/
... no vida - a Gašparko už nemusí premýšľať, hehe .... :-D
..... kchikchi - Mečiar vraj zakladá stranu, MDŽáčky a babkyDemokratky zošalejú, budú sa o Gašparka biť .... :-D
Odporúčame