... kche kche, maznáci aj slzu uronili pri tejto - prepytujem - charite .... :-/
... kche kche, maznáci aj slzu uronili pri tejto - prepytujem - charite .... :-/
.... ale Danko by to mal povedať aj - Plagimu Otomtomovi , hehe ... :-D
... slovákom to vôbec nevadí, hlavne že majú stovky kadejakých - riaditeľkov, hehe ... :-/
.... MILášIK, sa opakuješ, hehe ... :p
.... žiadna škoda by sa nestala, veď ovečky by sa radi a poslušne poskladali na - novú faru, hehe .... :-/
.... šak načo by ich brali!? Mali jasné inštrukcie vraždu - nevyšetriť... Babráci,hehe .... :-/
....a Plagi sa ktorým menom - podpísal ?! hehe .... :-D :-/
... MDŽák Tomáš filmuje svätúšika, hehe ... :-/
... ono by to bolo dobré aj - potrebné upratať !? Ale keďže sa v tom pechorí Otomtom, bude z "úpravy" zase len - plagiáááát, hehe .... :-/
.... smola! Tak sa zdá, že celý parlament "pracuje" podľa Plagiho móresov - ne/odborne, ne/slušne a - pokakane, hehe ... :-/
... si koleduješ, čo ?! Razom tu urobia z teba "novinársku prostitútku", ak budeš písať - pravdu, hehe ... :-/
... kchi kchi kchi .... :-/
... Otomtom zrejme za tie kydy fasuje zakaždým nejaké - odmrazené bakšiše, hehe .... :-/
Odporúčame