++++++
.... no, načim ich zrejme opäť kapánek - odmraziť !? Možno potom začnú čosi - poslancovať, hehe .... :-p
.... hehe, skromný ako - Ježiško .... :-/
.... neskutočná šaškáreň! Nikoho neochránia, len si dohadzujú trafiky .... :-/
.... poznáš podľa seba, čo ?! Kotkodákaš tu gebuziny vjednom kuse .... :-p
.... A JE TO !!? SI SI UĽAVIL - väčšina .... :-p
..... na Slovensku - normálka! Vozičkari či inak ťažko postihnutí nemajú prístup do mnohých inštitúcií, obchodov, busov, vlakov či dokonca - do zdravotníckych zariadení !? 30 rokov po nežnej sa tu riešia kraviny a nie - dôležité veci, o ktorých sme si mysleli, že v - prepytujem - demokracii budú samozrejmosťou !!? Demokraciu tu majú tí, ktorí sú - zdraví a zarábajú majlandy .... :-p
... pofidérne konanie tak, ako je pofidérne celé ministerstvo - celé je to - plagiát, hehe .... :-/
... Ficík je vkoncoch a tak - blafuje, hehe ....:-p
.... drzáň Plagi sa pekne priživil na slávnostnej chvíli niekoho iného .... Ale to mu aj tak - nepomôže ! Klamár ostane len - klamárom .... :-/
.... fajné to bolo! Aj MDŽáčky si írečito pobliakali z davu - len sa voľáko skoro naľakali, hehe ... :-/
.... ale náš Otomtom ako pekne - priberá! Fajný Ťuťu je z neho, hehe .... :-v
... páni novinári nech sa prídu kuknúť na - prepytujem - strely, ktoré jazdia na trati 171 Zvolen - Vrútky !! hehe .... Staré, rozhegané špinavé a ešte aj socialisticky smradľavé súpravy, keď sa pokazia, alebo neviem čo - tak ich nahradí dopravca vraj - novšími motorákmi, ktoré v zime "šmýkajú" a meškajú, teraz v lete sa prehrievajú a opäť meškajú !? .... Včera robotníci z Kremnice prišli z práce večer o 18tej, namiesto o 15tej!!? Dnes ráno robotnícky vlak na opačný smer meškal hodinu a takto denne .... ZSSK si na fejsbúku zrušili komentovanie a prezentujú sa na stránke svojimi - úspechmi ..... :-p :-/
.... Plagi závidí, že sa piešťanské letisko pozviechalo vďaka slušným a schopným ľuďom! A tak treba robiť naschvály - presne podľa vzoru Otomtom = neslušný neodborný plaziaci sa !!! .... :-p
Odporúčame