... doteraz pracovali - nepraktické, hehe ... :-p
... doteraz pracovali - nepraktické, hehe ... :-p
... toto je hnus - celé voľby, celý tento systém! Keď pár percent ľudí volí - byrokratov, ktorí - prepytujem - pracujú a úradujú za stámilióny chechtákov, a tu všetko stojí ladom a vzďaľuje sa "jadru" na míle! Hnus .... :-(
... jasné, u nás sú štrajky pracujúcich - nezákonné!? Hlavne že niekoľkotisícové bakšiše kompetentných a ne/zodpovedných z verejných prostriedkov sú - podľa ICH zákonov - kóšer !?? ... :-/
.... "finančné postihy" budú dúfam - zosobnené ! .... :-/
... hehe, koľko to koštovalo ?! 200 mega, alebo ako - ESO ?!! ... :-D :-/
.... neskutočná šaškáreň ....
.... po ministrovaní tejto Mortyše + predchádzajúcich diletantov neostane z nášho školstva ani jeden normálny zdrap .... :-/
.... nezačnú! Veď na rok sú voľby a pánčatám by odbudlo z verejných chechtákov na - odstupné, zlaté padáky či kadejaké zákonné - odmeny, hehe .... :-/
.... Plagiátor verzus zMizíkovec, hehe .... Koľko asi bude trvať táto slovenská tragifraška ?! Podľa priebehu slovenských dejín zrejme - veľmi dlho ! Môžeme si zato - sami .... :-/
... pozitívne diskriminovaní si opäť mädlia ruky! Hlúpa vládnuca háveď ... :-p
... kuvááá, dobre hovoríš!? Presne podľa seba ! Až mi je to čudnô .... :D
.... už aj ho bež nahlásiť - Voccovi ! hehe .... :-/
... chybáá, veľká chyba! Troškovej mala volať! To je - poradkyňa svetového rangu, hehe .... :-D
... kto iný, ako experti, by mali jasne vymedziť zlo - hnedej hniloby ?! ... :-/
Odporúčame