...a to už tam ani ožran valocký nešéfuje !? Môžeme len dúfať, že konečne v tomto prípade bude platiť odškodné konkrétny "odborník" a nie - nemocnica z verejných chechtákov !? .... :-/
...a to už tam ani ožran valocký nešéfuje !? Môžeme len dúfať, že konečne v tomto prípade bude platiť odškodné konkrétny "odborník" a nie - nemocnica z verejných chechtákov !? .... :-/
.... vyše 30 miliónov! "Zásluhou" hnedého fašúňskeho moru ! ... :-/
ttps://u.smedata.sk/blog/article/0/26/261170/26117 0_clanok_foto_536.jpg?r=27bq
ttps://u.smedata.sk/blog/article/0/26/261170/26117 0_clanok_foto_536.jpg?r=27bq
.... Pelle už len tak naoko bľaboce.... Kdeže nemocnica !? Chechtáky sú už tam nagabané - vo volebnom roku.... Panstvo si predsa bude nadeľovať - samozrejme podľa zákona - zlaté padáky, nehorázne odstupné, kadejaké pokútne odmeny či - milióny politickým stranám, čo je zlodejina tisícročia, hehe .... :-/
... zaujímavé, tak "vyspelý" supermoderný zamestnávateľ a potrebuje na prácu - ľudí !?? hehe ... :-/
... vysúdili náhradu od - nemocnice !!? Prečo náhrada nemajetkovej ujmy nebola - zosobnená ??! Lebo na Slovensku z verejného krv netečie .... :-/
..... nebliakaj - fašúň! Ale už prr! Toto je už tretia odpoveď odkundesovi ! A s fašistami sa predsa - nediskutuje !! ... :-p
... a je to tu! Prachsprosté vyhrážanie ! Máš v zálohe aj - dlažobné kocky ?! ... :-/
.... v mínuse si ty, pretože podporuješ - fašizmus ! ... :-/
.... Riško si už mädlí ruky , ako zmetie trubanovcov ... Skúsenosti už má ! Radičová pamätá .... :-/
.... nie je to už - lauter jedno ??! Táto krajina je už jedna baľšája šaškáreň - práve zásluhou Plagiho otomtoma aspol. .... Tak aké tu - riziko ? Riziko utajovaných - rigoróznych fičovín, hehe .... :-p
... pche, nejaké finančné ministerstvo, to predsa Plagi Otomtom zvládne sám - ľavou zadnou, načo rokovať ?! hehe ... :-/
.... kúrňa! Ty si primitív primitívov ! .... Tebe sa nedá ani - nadávať .....
.... Plagi sa úspešne zaradil medzi tmárov! Okrem iného .... :-/ https://dennikn.sk/1451076/shooty-saty-robia…
.... a kdeže sú aktivisti zalezení?! Treba pokračovať v aktivizme ! Po našich cestách necestách jazdí desaťtisíce kamiónov, vystávajú kde sa im len zachce - aj u nás v dedine zastanú - pri potoku - smetisko, okolie obkakané, obcikané, ovzdušie neustále znečisťované výfukovým magľajzom ..... !? Ale na kamiónoch - kde nič, tu nič, nikto na nich - nevisí ! Ani aktivisti - ani žiadne nápisy - SKONČITE DOBU KAMIÓNOVÚ ! hehe .... :-(
.... šmárjajózef! Konečne už treba fuknúť na Kapitáňa - plachtu - a tuho zaviazať, nech tu už nestraší s nezmyslami ... :-/
Odporúčame