a to ako sa dá ? To si neviem predstaviť. Zamestnávateľ na druhý deň musí nahlásiť sociálnej poisťovne výstupy a tak isto všetkým zdravotným poisťovňam a zamestnanec sa musí do 3 pracovných dňoch prihlásiť na úrade práce lebo ináč ho zdravotná poisťovňa bude viesť ako samoplatcu a bude od neho vymáhať peniaze. To teraz sociálna má zrušiť nahlásené výpovede a tak isto všetky zdravotné poisťovne ? To budú teraz poisťovne a úrady práce teraz riešiť každého zamestnanca osobitne ? Tak to bude bordel. Potom každý prepustený v tomto čase môže žiadať to isté a ak nedostane tie isté podmienky tak môže zažalovať štát. Stojí to za tým pár sestier, ktoré aj tak prídu s prosíkom ?

