Pellegrini nepočúval, ale prerušil poslankyňu
žiada, žiada, žiada, aj ja žiadam ....Jej argumenty sú divné a udrel mi iba jeden, ktorý sa hravo dá overiť a dokázať , že poslankyňa si klame až sa práši a myslí si , že všetci sú padnutí na hlavu a uveria všetkému čo nadrísta. Je to ešte zvýraznený argument, že vraj Bratislavčan zaplatí za 1 kWh 25,69 centa ? A to spadla asi poslankyňa z jahody alebo asi používa centy nie EU , tak som si vytiahol poslednú svoju faktúru a za 3496 kWh som zaplatil 568,70 € čo je nejakých 16,26 centov v tarifnej skupine v ktorej je väčšina domácnosti, tak nech nedrísta poslankyňa a venuje sa radšej tomu čomu rozumie a nemieša jablká s hruškami....