Presne takto to robili komunisti v 1948 vtedy na Slovensku vyhrala Demokratická strana v Čechách Komunistická strana, napriek tomu nám Česi vtlačili do vlády kovaných komunistov a tí potom pozatvárali pronárodných a demokratických predstaviteľov dokonca aj účastníkov z vojny. A bolo po demokracii, Svoboda , Husák , Novomeský, Milada Horáková niektorí mali šťastie a potom ich v 60 rokoch prepustili iných obesili. A dnes sa história opakuje , komunisti dnes prezleční do šiat demokratov robia to isté, pomaly ich dosadzujú na miesta a začnú prenasledovať pronárodných a proslovenských predstaviteľov a uvidíte, že aj po voľbách tam ostanú, je úplne jedno či Smer vyhrá voľby.

