Jasné, ale v kase na MH chýba nie 1000@, ale 1 milón evri, rozumiete , že tu neide o to, že sa tam pilo, ale tádrzosť , ža sa tam pilo, jedlo a bývalo za štátne 12 mesiacov!!!! A čo tam robil Kollár, Cigáneková, župani, prečo , keď tam bol jeden predseda strany tam neboli aj ďalší čo sú v parlamente? Keď tam bol Kollár, tak tťam mali byť Kotleba alebo jeho náhradník, Fico, Matovič, Remišová a všetkých 150 poslancov či nie?


