Čaputová napadne na Ústavnom súde znenie paragrafu 363
Toje tak keď sa k odborným veciam vyjadruje každýkto má dieru v zadku. Čo to trepete , áno o vine rozhoduje súd, ale v tretsných veciach kým príde obvinenie na súd musí najprv vec prešetriť vyšetrovateľ pod dozorom prokurátora a ke´d sú splnené všetky procesné ale aj hmotnoprávne náležitosti, tak až potom to ide na súd. Ale voči rozhodnutie prokurátora sa môže každý účastník konania odvolať , teda podať sťažnosť o ktorej rozhoduje GP. A keď ten zistí porušenie zákona musí rozhodnutie ZRUŠIŤ. To ale neznamená, že vyhlásil obvineného za vinného , vyšetrovateľ môže znovu začať , ale musí dodržať ZÁKON. Vypočujte si TB Žilinku, veď také chyby čo robia vyšetrovatelia a ŠP, to by neurobil ani absolvent práva. Myslím, že to robia naschvál, pretože vedia, že to Žilinka zruší,aby voči nemu spustili švavú kampaň.