Nie som vojak, ale čo je to za blbosť, že keď príde bojovať Poliak na Ukrajinu je členom Ukrajinskej vojenskej jednotky? Každý jeden cudzí vojak je na Ukrajine za PRACHY a žiadne že z ľútosti. Od začiatku písali ale aj ukazovali USA žoldnierov, ktorí tam cvičili Ukrajincov a hlavne zaúčali na ich zbrane, ale záujem o "takýto zárobok" klesá, pretože je to veľmi nebezpečné a už zomrelo preveľa žoldnierov. Vo vídeach sa viacerí sťažujú, že tam nie je žiadna organizácia, logistika, nemajú čo jesť, posielajú ich s puškami proti tankom, vlastní Ukrajinci dezertujú a vzdávajú sa Rusom, nechcú zbytočne zomierať vo vopred prehranej vojne.

