To nemyslite vážne, koľko bolo náhlych úmrtí po očkovaní najmä medzi mladými ľuďmi a športovcami? Takže podľa vás zomreli na Covit tí , čo neboli očkovaní, no to je novinka, to ste odkiaľ zobral? Dnes už aj lekári priznávajú, že až 88% očkovaných znovu a opakovane ochoreli na Covit. Moja dcéra a zať a žiaľ aj 12 ročný vnuk boli očkovaní a za rok všetci mali už dvakrát Covit, dcére sa vrátili alergrie, ktoré nemala 20 rokov, stále sú chorí, teraz zas na chrípku. Tak povedzte na čo to bolo dobré? Veď pri očkovaní sa choroby nevracajú /šarlach, tuberkolóza, čierny kašeľ, mums/ , čím očkujú malé deti

