Nummi chcela by som vidieť ašu tvár keď vám príde mobilizačný list, keď patríte k skupine Slovákov nad 40 rokov, tak ste absolvoval vojenskú službu , tak budete ako záložák a keď ste mladší, tak absolvujete možno troj týždňovú vojenskú prípravu. Česko a Poľsko sa už pripravujú a Naď to povedal už v novembri, lenže náše noviny to akosi zabudlo napísať, to aby nevystrašili veľkých pro ukrajinských obdivovateľov. USA vždy v histórii yyolali vojnu cez iné územia atak ako teraz cez Ukrajinu, a bojovať za ich záujmy budú zas európania. Možno vás na ruský front bude vyprevádzať Čaputová ako voľakedy Tiso slovenských vojakov!!!!

