Severnu Koreu, Sýriu , Eritreu zničili vaši obľúbenci vo vojnách, kde zomreli milióny obyvateľov. A čo sa týka Ruska, tak tam veru utekali podikatelia zo SA, Emerátov, Južnej Ameriky, Číny, Indie iných štátov a opačne Ruskí podikatelia sú všade , pretože s Ruskom sa dobre podnikalo. Inak s Lýbiou sme mali aj my dobré obchodné vzťahy, naši ľudia tam stavali pivovary, vodárne , potravinárske podniky, žiaľ to prekazil zas ten jediný , ktorý rozosieva "demokraciu" bombami po celom svete, uhádnite ktoje to???


