Má pravdu, ale Slováci majú krátku pamäť, už koľko rokov vyzývali Rusi nech ich neprovokujú, nech nerozširujú NATO k ich hraniciam , kde by bolo Rusko v blízkosti ohrozenia, koľkokrát žiadali Rusi , aby Ukrajina dodržiavala Minske dohody a nechali ruských obyvateľov Ukrajiny žiť bez útlaku, ale všetci včetne EÚ sa z toho smiali, takže vyprovokovali Rusko k takejto akcii, teraz nech si spytujú svedomie.


