Nechápem koho vozia, ve´d obyvateľov evakuovali????
Nechápem koho vozia, ve´d obyvateľov evakuovali????
Dúfam, že budú sedieť vedľa seba všetci títo manipulátori, Lipšic, Slobodník, Makoo, Beňa
V tomto máte prravdu, moja mama celý život chodila do kostola, ale keď prišli k moci KDHaci a v niektorých kostoloch začali prehovárať ľudí aby volili KDH, tak do toho kostola už neišla. Vedela, že KDH sú falošní kresťania
a nikdy ich ani nevolila. A dnes by súhlasila so slovami Orosa, kresťanstvo nie je o schvaľovaní úchylnosti, to, že niektorí kňazi sú teplí, neznamená, že schvaľujú úchylky ako manželstvo alebo adopciu deti úchylakmi. A môžete ich nazývať ako chcete a vymýšľať im nové mená ako gayovia, lesby. A inak neverím, že všetci sa s tým narodili, naopak táto zvrátená dekadentná doba ich k tomu vedie. Veď keď 10 ročné dievča povie, že sa cítu ako chlapec a chce sa dať preoperovať, tak je to vplyvom spoločnosti, veď dieťa ani nevvie čo je to sex, nemyslím vvizuálne!!!
Ale tu neide iba o radiatori, ale plyn je potrebný aj na výrobu, myslíte si , že v tých miernejších krajinách kde nemrzne nepotrebujú plyn?
No nezdá sa my , že Gasprom a Rusko krachujú , malú vysoký obchodný prebytok, Čína si pochvaľuje zvýšené dodávky plynu a India detto. Dáta bez pátosu sa tešia, že do Európy prišiel stlačený plyn z USA, ale ako ho budú rozvážať po Slovensku, keď na to nemáme vybudované terminály a infraštruktúru?
Nie je teraz podstatné z koho vlády vznikli, veď aj Makoo, Suchoba, Čech, Slobodník pôsobili za vlády Smeru, ale je podstatné, kde tie peniaze zmizli a že Makoovi žiaden majetok nezobrali ešte má aj nové zmluvy so štátom, to vám nevadí,,,
To je jasné a hodnota peńazí od čias Judáša vzrástla, dnes je to možno 30,ale nie strieborných, ale o nejakú nulu viac. Ja len na to myslím, že čo títo čakajú, že tu budú navždy ako boli komunisti 40roko a všetko sa ututle? Veru nie každá totalita raz padne aj táto akože liberálna , čo so skutočným liberalizmom nemá nič spoločné.
A toto sú presne Slováci, nedopustia žiadne podvody ich idolov Matoviča, Mikulca a Lipšica. O tomto hovoril už Fico pred časom, že Suchoba poslal na účet Valkovej 500 000€€ a ona aj s iným advokátom si zato kúpila strieborné mince od firmy, ktorá ani mince nepredáva. Tak sa dostali na nejaký účet a z toho sa vyberajú peniaze pre kajúcnikov. A sú na to konkrétne dôkazy. Ale Vám to nevadí , vy radšej uveríte matovičiovi, ktorý na tlačovke vykríkne, že Fico je zlodej, ale bez dôkazov. Za 2,5roka sa im nepodarilo predložiť žiadny dôkaz iba výpovede udavačo!!!!! Raz sa prevda ukáže a mnohí sa budú hanbiť!!!
Tiež skôr verím tej informácii, že Ukrajine a USA dochádza para. Boj o Cherson bude asi ako boj o Stalingrad, preto Rusi mobilizujú obyvateľov aby došlo k čo najnižším stratám. A tí pochovaní mŕtvi? Už dávnejšie sa písalo, že Ukrajinci ani nepochovávajú svojích zabitých vojakov, robia to za nich ruskí vojaci. A Ukrajinci sa radšej vzdávajú do zajatia Rusom, pretože vedia , že prehrávajú, nemajú zbrane s ktorými kšeftujú Ukrajnici cez svojích veliteľov.
Už prestaňte s tým blábolmi o samovražde, tak si len spomeňte, 10.12.2020 vo večerných spráach povedal Mikulec , že sa Lučanský dostal do sporu buď so spoluväzňami alebo strážnikmi v base, na druhý deň Kolíkková povedala , ž cvičil s činkami a udrel si oko, ale večer už povedala/zrejme zistila, že v base nemôžu mať činky/, že sa potkol na papuči a udrel si oko.A tiež si spomeňtte na lekársku správu , ktorá sa objavila na internete 4.12.2020, tam bolo opísané zranenie aj postup pri operácii v ružomberskej nemocnici!!! A to , že to bola správa o Lučanskom povedal Naď , keď sa vyhrážal , že potrestajú toho kto ju zverejnil!!!!
Už prestaňte s tým blábolmi o samovražde, tak si len spomeňte, 10.12.2020 vo večerných spráach povedal Mikulec , že sa Lučanský dostal do sporu buď so spoluväzňami alebo strážnikmi v base, na druhý deň Kolíkková povedala , ž cvičil s činkami a udrel si oko, ale večer už povedala/zrejme zistila, že v base nemôžu mať činky/, že sa potkol na papuči a udrel si oko.A tiež si spomeňtte na lekársku správu , ktorá sa objavila na internete 4.12.2020, tam bolo opísané zranenie aj postup pri operácii v ružomberskej nemocnici!!! A to , že to bola správa o Lučanskom povedal Naď , keď sa vyhrážal , že potrestajú toho kto ju zverejnil!!!!
Čo mu dokázali, že uznali výpoveď Makoá, že mu dl v obalke 50 000€ a vybral ju spod kabáta a Kováčik si ju dal hneď tiež pod kabát? Ale chyba lávky malo to byť v júli, takže zimné kabáty by boli nenápadne , že?
Viete koľkí ľudia podporovali nacistov v 30 rokoch aj u nás, potom keď prehrali obrátili kabáty a tvárili sa , že oni nič také nehovorili a v prípade Ukrajiny a Ruska to bude to isté, raz sa dostanú aj do médii dôkazy o zverstvách Ukrajincov o zverstvách Zelenského a Porošenka na vlastnom národe, ktorý s nimi nesúhlasil. O tom , ako bili rusky hovoriacich obyvateľov iba pre to, že hovorili po rusky. inak viete, že Zelensky pochádza z Kriveho rohu na Donbase a kým sa stal prezidentom hovoril iba po rusky?
Keby im nezáležalo na životoch obyvateľov Chersonu, tak ich tam nechajú a bolo by im jedno koľkí zomrú. Takto ich evakuovali, dokonca im zaplatili cca 1600€ a dočasne ich sťahujú do bezpečia na Krym alebo do Ruska. každý dostal LV aby sa mali kam vrátiť, samozrejme ak nebudú poškodené budovy. Rusi týmto "vypálili" rybník Ukrajincom, pretože ich taktika bola schovávať sa medzi domami za obyvateľmi. Ako sa píše očakáva sa druhá bitka pri Stalingrade.
Presne tak a ešte tie fotografie zúbožených ruských vojakov, ako nemajú ani bagandže , sú ufúlaní a hladní.A na druhej strane sú ukážky ich poľných kuchýň s pecami na chlieb, konvoje s humanitárnou pomocou obyvateľom Donbasu a obrázky zúbeožených a hladných Ukrajinských vojakov.
V jednom má pravdu my Slováci sme sprostý národ, pokiaľ nepadneme úplne na hubu , tak budeme lenivo sedieť doma a nadávať. Vo Švajčiarsku je referendum posvätné, aj keby mali rozhodovať i farbe toaletného papiera tak tam príde 90% obyvateľov. Pretože referendum je vôľa ľudu a to je demokracia. Ja som sa doposial nezúčastnila referenda o vstupe SR do EÚ, pretože som bola proti vstupu, ale vidíte ako dopadlo? 51,9% aj to bolo na štatistickom úrade posunuté hore. Jedno je ale jasné Slováci vždy "bojujú" proti niečomu nie za niečo, neuvedomujú si , že toto referendum nie je iba proti tejto vláde, ale aj proti budúcim vládam, keď nebudú plniť to čo ľuďom sľubovali .
V jednom má pravdu my Slováci sme sprostý národ, pokiaľ nepadneme úplne na hubu , tak budeme lenivo sedieť doma a nadávať. Vo Švajčiarsku je referendum posvätné, aj keby mali rozhodovať i farbe toaletného papiera tak tam príde 90% obyvateľov. Pretože referendum je vôľa ľudu a to je demokracia. Ja som sa doposial nezúčastnila referenda o vstupe SR do EÚ, pretože som bola proti vstupu, ale vidíte ako dopadlo? 51,9% aj to bolo na štatistickom úrade posunuté hore. Jedno je ale jasné Slováci vždy "bojujú" proti niečomu nie za niečo, neuvedomujú si , že toto referendum nie je iba proti tejto vláde, ale aj proti budúcim vládam, keď nebudú plniť to čo ľuďom sľubovali .
Nie stačí keď to napísala Pravda alebo Topky. Fakt je až neuveriteľné ako sú ľudia manipulovateľní, vždy si spomeniem na Gobesla, ktorý v Norinbergu na otázku ako ste mohli tak zmanipulovať nemecký inteligentný národ odpovedal, stačí keď lož budete opakovať dookola a ľudia nakoniec tomu uveria. A s Ukrajinou je to to isté
Ani Rusko nikdy neodmietlo vyjednávať, ale žiadali , aby Ukrajina dodržiavala Minske dohody, ktoré tiež podpísali Merkelová a Macron, aby boli slobodní obyvatelia Donbasu a Krymu, nič viac Rusi nechceli!!!
Takže Eú by ostala bez ochrany? A čo sa deje teraz, európske štáty darovali Ukrajine takmer všetky zbrane , ktoré im Rusiaj tak zničili a teraz čím sa bude Európa chrániť? My nemáme nič, Naď je tak strčený v americkom zadku že aj vidly a sekery by daroval Ukrajine aby sa zapáčil.
Odporúčame