Ale oni tie "kufríky" majú rozložené všade, aj okolo USA na ponorkách, ako povedal už pred rokmi Putin, tretia svetová buď trvať pol hodiny!!!!! A mám taký dojem, že NATO zas provokuje s cvičením jadrovými zbraňami čo ak náhodou nejaká padne napríklad na Litvu, Estónsko,hneď to budú brať ako napadnutie člena NATO a zapoja sa do vojny ostatné štáty NATO. A naší múdri ,ktorí celý deň brnkajú no mobilov , pôjdu na Rusko, presne tak ako v 940 keď musel Tisoposlať sloveských vojakov naruský front, vtedy proti boľševikom na strane nacistického Neemecka.


