Neviem koľko máte rokov, ale táto vaša znôška blbosti a nevedomosti je zarážajúca. Takže v 1968 k nám prišli vojska Varšvskej zmluvy kde boli vojaci ZSSR teda aj Ukrajiny, Maďarska, Bulharska, NDR, Poľska. A o situácii na Donbasee a v Luhansku sa písalo aj v týchto novinách od 2014, keď tam vznikla DĽR a LĽR. A správy o tom, ako tam zabíjali Ukrajinskí vojaci obyvateľov týchto oblasti, rozstrieľavali autobusy, zakazovali im rozprávať po rusky. boli stovky. Takže tak v tomto teda Rusi neklamú.


