Už ste fakt trápni kde sú u nás fašisti ? myslím, že keby ste si prečítal niečo o fašistoch a nacistoch , tak by ste videli, že práve táto vláda robí všetko tak ako voľakedy nacisti, má svoje gestapo, ktorým sa snaží zničiť opozíciu, a ľudí s iným názorom, presne to robil Hitler, keď si podpálili Ríšsky snem a zvalili to na komunistov, zavreli Dimitrova, ktorý sa v base obesil. Aká to dnes náhoda!!! A ešte k tej Ukrajine , viete , že Zelenský zrušil 11 politických strán, opozičných a tie , ktoré si dovolili ho kritizovať?? A demokratický svet je ticho!!


