Jasné ba v Rusku je všetko zmanipulované, v zlatej Amerike nemôžu byť zmanipulované ani voľby prezidenta.
Jasné ba v Rusku je všetko zmanipulované, v zlatej Amerike nemôžu byť zmanipulované ani voľby prezidenta.
Len tak na okraj pozrite si toto,je to hoax?
Jasné ba v Rusku je všetko zmanipulované, v zlatej Amerike nemôžu byť zmanipulované ani voľby prezidenta.
Tak si prečítajte históriu akoto bolo s tým hladomorom, po prvé spôsobil to nie Rus , ale Gruzínec Stalin, a bolo to preto, že uveril aj on sľubom sionistom z USA, bola dohoda, že Ukrajina dá USA obilie ako výmenu za technológiu, ktorú Ukrajina potrebovala na rozbeh priemyslu. A tak ako vždy ich sionisti oklamali, obilie zobrali a technológiu nedali. A dnes hrozí Ukrajine to isté, dáva všetko obilie na západ/nie do Afriky/ ako platbu za zbrane. Tým, že teraz nezasiali, pretože muži sú na vojne alebo v zahraničí, v zime nebudú mať nič. Kto im zas dá? Európa, ktorá nebude mať hnojivá pre poľnohospodárov, lebo sankcie?
Ja som len prekvapená prečo mlčí židovská obec a Izrael? Veď taký masaker ako bol proti židom na Ukrajine , nebol v žiadnom inom štáte, veď keď má EÚ vo vedení vnukov nacistov a banderovcov / Scholz, Duda/, tak asi musia mlčať.
Zabúdajú na to, že nič nie je pre ľudí odpornejšie ako nátlak, liadia nie sú až takí hlúpi vedia si dnes nájsť aj iné informácie z iných médii. Ja teda neviem je hoax aj to, mám susedu, ktorá robí vJednote, prišla Ukrajinka , dala si do košíka tovar za 85€ a chcela odísť bez zaplatenia, lebo oni maj všetko za darmo. Zavreli dvere a musela zaplatiť, pretože by to zaplatila pokladníčka. Tak čo je to hoax??
Lepšie ste to nemohol napísať, a táto mašinéria písala aj o Cvite a teraz o Ukrajine, tiež sa pravda o Covite nesmela dostať do médii.
A ešte 60 tisíc Poliakov, stačí si dať do googla Volyň 1943 a budete nad tým plakať.
Keď som chcela ísť študovať právo, jeden profesor mi povedal, ak chcete vedieť pravdu, vždy si vypočujte a prečítajte názorčy a dôkazy obidvoch strán , a potom rozhodujte, tak to robím ,aj komunisti nám vtĺkali do hláv iba jednu teóriu, ale ľudiasi vždy našli pohľad aj z druhej strany. Nechápete o čo tu ide? Tu si prečítam, že zlí Rusi napadli pre nič za nič Ukrajinu, ale prečítam si Odesa 2014, Donbas po 2015 alebo AZOV a Pravý sektor, Porošenko od 2014..... a urobim si svoj názor, skúste to aj vy!!
Za chvíľu to bude ako spochybňovanie holokaustu a trestné, keď budeš pochybovať, že sem prichádzajú chudáci , vojnou zničená ženy a deti / lebo muži musia byť neviditeľní/, tak ťa zavrú, uvidíte že sa toho dožijeme, že spochybňovanie toho pravého názoru bude trestné.
Áno pavda je jedna a vedia ju účastníci toho o čo ide, ale ostatní sa môžu rozhodnúť čomu uveria, je si prečíam naše denníky, ale aj z druhej strany teda CZ24, Newsfront, a potom si urobim svoj názor. ako mám veriť utečencom , že sú to chudáci utekajúci pred vojnou, keď každý deň píšu, že k nám prišlo 3000 utečencov a naspť odišlo 3200 a to je každý deň, kto to chodí naspäť denne? Špekulanti, ktorí si zoberú podporu u nás, potom sa vrátia a idú do Poľska, potom do Maďarska, Moldavska, Rumunska. A takto veselosti cestujú a vyžierajú okolité štáty. Čo robí polícia a novinári prečo to nepreverujú?
Vy dentista , koľko máte rokov? Po 1989 tzv.nežnej revolúcii, nám bolo vtĺkané do hláv / aj Budaj/, že referendum je najvyššie demokracie, lebo je to voľa ľudu a ľudia rozhodujú, a dnes sa tu vysmievate z toho? A je úplne jedno ako je postavená otázka, vo Švajčiarsku majú referendá trikrát do roka, aj o farbe toaletného papiera a nikto to nespochybňuje. Chcete povedať, že keď národ zvolí niekoho do funkcie, tak ho potom nemôže odvolať? To by bola tá stále spomínaná totalita. Veď aj zamestnanca môžu vyhodiť skôr aj keď má zmluvu na dobu určitú.
Ja y som chcela vidieť týchto novinárov čo tak jednostranne informujú Slovákov, ako sa budú vyhovárať po vojne, že prečo tak museli písať?
Tomu môžu uveriť takí osprostenci ako vy na vás netreba ani kampaň, kto tam nechce žiť tak dávno odtiaľ odišiel , veď to už trvá od 2014 roku a na základe referend už v 2014 vznikla DDĽR a LĽR , a žijú tam ruskí občania ale aj Ukrrajinci, ktorí nesúhlasia s Kijevskou nacistickou vládou. Takže referendum, ktoré bolo po revolúcii považované za vrchol demokracie, lebo je t vôľa ľudu už dopredu neuznáte, keď bolo referendum o vstupe do EÚ, mali sme cca 50,2% a to ste uznali? To nebo zmanipulované? Tí čo čítajú aj iné informácie ako nám to totalitne vnucuje táto vláda, aj tak tomun euveria.
Raz sa toto budete hanbiť sám pred sebou alebo vaše vnúčatá. inak všimli ste si, že dnes vo funkciach Eu sú vnukovia nacistov? Duda prezident Poľska, jeho starý otec bol banderovec a blízky spolupracovník Banderu, zúčastnil sa na masakre Poliakov vo Volyni a dnes je jeho vnuk prezidentom Poľska, Olaf Scholz, jeho dedo bo lvysoký veliteľ SS a takto môžeme pokračovať, gény sa nezaprú!!
Tiež mám taký dojem, že nakoniec všetky posty obsadia OĽANOvci, dúfam , že to nejaký človek zapisuje, ukladá videa a obrázky a raz vydá knihu, verím, že naše vnúčatá sa budú čudovať , že čo sme to dovolili. Ale uznám, že Matovič je jasnovidec, keď 20.3.2020 pri vzniku vlády povedal, " o tejto vláde sa budú učiť deti, táto vláda vstúpi do dejín" a v tom má pravdu.
Čo si len svet o nás pomyslí, my musíme byť rarita, najprv sa Matovič fotí na policajnej motorke v Bruseli, povie van tajm, potom takéto čudo bude reprezentovať Slovensko , no hrôza, kedy to skončí&?
Pane bože prečo nás tak trestáš, veď nie sme až takí zlí aj keď sme sprostí!!
Jasné , ale to je zmysel obchodu, za 5 by predal možno 1000ks, ale po 3 predal 2000ks. Každý obchodník to musí pochopiť, keď znížim cenu predám viac, aj viac zarobím. Rusi predali zapol roka viac plynu Číne, Indii a Turecku a tieto objemy im vynahradili straty v Európe. Viete čo je dôležitý rozdiel, že keby Rusi zastavili dodávky plynu štátom , ktoré ho nechcú, včetne Slovenska, tak by síce nemali príjem, ale tie štáty by pokapali. Otázka kto by bol na tom horšie? ten čo nemá príjem alebo ten čo stratí prácu a mrzne . Dajte si to na misku váh!!
Odporúčame