No vidíte ja patrám tiež ku generácii , ktorá sa učila ruštinu, vtedy sme moc Rusov nemali v láske, po 89 na dovolenkách na nich nadávali, ale ako turisti boli súdržní, veľkorysí, možno trochu hlučnejší ako Nemci, ale ja za seba môžem povedať, že dnes sú mi sympatickejší, pretože sa nevykašľali na svojích rodákov na Donbase a prišli im pomáhať. Veď si uvedomte, že do 1991 boli ako ZSSR a žili ako my s Čechmi. Po rozdelení sa Ukrajinci vykašľali na Krym, hotely boli spustnuté, turistický ruch na nule. Myslite aj na tých mŕtvych 13000 , ktorých za 8 rokov pozabíjali.


