Ale no zabudate, že na tom území žije viac ako polovica rusov, títo ľudia žili v ZSSR a vtedy im to bolo jedno, patrili pod vládu Moskvy a teraz sa chcú zbaviť vlády Ukrajiny , ktorá ich chce premeniť na Ukrajincov, takto sa bránili Čečenci a osamostatnili sa. Všimli ste si, že za 30 rokov boli takéto vojny všade okolo Ruska? Čečensko, Gruzínsko, Litva, Lotyšsko, Moldavsko.


