120. deň: Ukrajinci už majú raketomety z USA. Leto bude pre okupantov horúce, znie z Kyjeva
Počúvajte vy "inteligent" to odkiaľ máte , že Rusi vraždia civilistov? Prečítajte si aj iné noviny a pozrite média aj z obdobie pred marcom 2022 čo tam stvárali Ukrajinci nielen na Ukrajincoch ruskej národnosti, veď aj Maďari , Poliaci aj Rumuni mali s nimi problémy čo robili s inonárodnými obyvateľmi. Keby boli Rusi minimálne ako Američania v Sýrii, Lýbii, Iraku či Juhoslávii, tak zbombardujú celé mestá kobercovými náletmi a stačilo by trieto zásahy robiť z Ruska, ale oni práveže idú partizánskym spôsobom postupne aby bolo čím menej obetí. To sa Ukrajinci schvávajú za civilistov v školách, domoch nemocniciach, pretože vedia, že tam Rusi strieľať nebudú. Už sa konečne spamätajte, že tí ľudia v Donecku a Luhansku Kijevskú chuntu NECHCÚ a nikdy sa nevrátia pod Ukrajinu., veď už roky sú osamostatneví ako DĽR a LĽR.