Neviem koľko máte rokov ale predpokladám , že tak od 20-30 max, pretože keby ste si už ako dospelý prečítal čo robili Ukrajinci na vojom samostatnom území 30 rokov, veď oni sú od 1991 samostatnou republikou!!!! Ale podľahli západnému satanovi USA teda tým čo ich riadia už stáročia Rotschildovci a Rockefeleroci, ovládnuť ruské suroviny. Preto platili Napoleóna aj Hitlera , a preto teraz platia Zelenského!!


