ty si ostuta
ty si ostuta
Každý kto otvorene prejavuje svoje sympatie k nacistickým banderovcom propagovaním ich hesla Sláva Ukrajine, by mal byť potom rovnako trestne stíhaný.
Vyzývam občanov na protiprotest na podporu vlády, ktorý sa uskutoční tiež vo štvrtok o 18.00 hod. Bude to takzvaný mlčiaci protiprotest. Jeho účastníci môžu zostať v teple svojho domova a mlčaním vyjadriť svoj protiprotest. Uvidíme, koho bude viac - či hulákajúcich protestujúcich, alebo nás mlčiacich protiprotestujúcich!
Nielen Grohling, ale napríklad aj progresívna Plaváková. Vieš, to sú takí pokrytci. Na verejnosti sa naoko chodia klaňať pred Tepláreň, ale v skutočnosti sú zarytí homofóbi.
Že sa vôbec zaoberá rečami Remišovej 2.
Ak si počul Fica verejne sa vyhrážať niekomu smrťou, tak prečo si neohlásil Lipšicovi tento trestný čin? Viem prečo. Lebo máš len plno siláckych rečí ako koza bobkov.
hanbiť sa za krajinu je ako keby si uplatňoval kolektívnu vinu - hanbiť sa môžeš za konkrétnych ľudí, napríklad z tvojej rodiny
Tie kórejské rakety sú odsúdeniahodné, lebo nie sú humanitárne.
všimol som si, že poslanci z marginalizovanej komunity sa v pomocnej škole naučili celkom dobre čítať
a vysmievajú sa z prázdnych diaľnic v KĽDR
v tvojom prípade je to dvaja v jednom
Plaváková je platná členka hviezdnej roty parlamentu
úspešne absolvovať pomocnú školu bol tvoj nenaplnený cieľ
vieme dobre, ako sú dôveryhodné správy CIA - presvedčili sme sa aj zo správ pred agresiou do Iraku
Dobrých ako bol Slánsky?
jablko nepadá ďaleko od stromu
ja som reagoval na otravu Stalina - čítal som knihu historika Roja Medvedeva Stalin a stalinizmus, videl som historické filmy o Stalinovi, ale všade písali a hovorili o tom, že Stalin zomrel na porážku
Správa nehovorí o Rusoch, ale o Ukrajincoch: "Pri útoku ukrajinských dronov na energetické zariadenie v ruskom meste Oriol utrpeli zranenia traja ľudia..."
aj podľa západných historikov Stalin dostal porážku - ako zomreli krátko na to Gottwald a Dimitrov, to je už iná vec
teraz je to podobné, len sovietskych poradcov vymenili americkí - na Slovensku i v Čechách
Odporúčame