celkom nechápem, prečo sa ozývajú pro-Lipšic trolovia (Antirus110 - už nick napovedá), ktorí nepoznajú vôbec podstatu problému a druhým nadávajú do retardov, hoci retarda vidia vždy, keď sa pozrú do zrkadla
celkom nechápem, prečo sa ozývajú pro-Lipšic trolovia (Antirus110 - už nick napovedá), ktorí nepoznajú vôbec podstatu problému a druhým nadávajú do retardov, hoci retarda vidia vždy, keď sa pozrú do zrkadla
potom súhlasím, ja som to na prvý raz nepochopil
Na Hollywood nič nezvyčajné - 3-krát ženatý
Prečo píšeš o tom, čo nevieš?! V posudku sa píše, že Lipšic nenafúkal.
Ruské sily len za prvé dva týždne tohto roka zhodili na ukrajinské mesto Avdijivka v Doneckej oblasti 250 leteckých bômb - je to odsúdeniahodné, keďže to nie je humanitárne bombardovanie
Lipšic nafúkal 0, po 4 hodinách si dal (v podstate bezdôvodne) urobiť krvnú skúšku - a zabil človeka.
neodpovedal si mi, ako vyzerajú tie neutrálne toalety - kvôli tomu do Indie alebo Thajska nepôjdem
poskytol prvú pomoc, hneď ako došli policajti sa podrobil dychovej skúške a hneď ako to bolo možné aj odberu krvi. Všetko negatvne. Druhý deň odstúpil z parlamentu a neskôr dostal trest.
Všetko čo píšeš sú zjavné sprostosti:
- komu poskytol prvú pomoc? (z nehody je video, kde o žiadnej pomoci nič nie je vidieť)
- kedy bolo ihneď možné podrobiť sa krvnej skúšky? - napriek tomu že dychová skúška bola negatívna?!
- na druhý deň mal tlačovú konferenciu, kde vôbec nepovedal, že odstupuje z parlamentu - oznámil to až potom, keď boli zverejnené zábery z nehody
-takže bohapusto táraš ako je to u teba typické
Obom Slovenkám budem držať palce a prajem im čo najlepšie umiestnenie.
Lipšic nemôže dávať tlačové besedy? A o čom je článok, na ktorý reaguješ?!
Takže Nemci sa chystajú na revanš za 2. sv. vojnu.
Ako vyzerajú tie rodovo neutrálne toalety? To sú tie nášlapné?
Počul som, že naši piloti sa v USA školia na F16-ky 3 roky. Ukrajinci vraj len polovicu času - učia sa len vzlietnuť.
Američania podplácajú?
vyššia kasta je ten, kto na prechode zabije chodca a dostane za to len podmienku
Dírer neovláda históriu: "Po obsadení našej krajiny ruskými vojskami ..."
Dírer zase vo svojom úvodníku zavalašil, že v šesťdesiatom ôsmom nás vraj okupovali Rusi.
Videl si ju niekedy naživo?
Začínam si myslieť, že Danko do semafora nabúral naschvál, aby sa o ňom neustále hovorilo - už je v centre všetkých mienkurobiacich médií takmer celý týždeň.
Odporúčame