Ako to, že ich nedeportovali na Ukrajinu?
Ako to, že ich nedeportovali na Ukrajinu?
na Slovensku vyhlásime štátny smútok
nie, on sa inšpiroval tým Čechom z EÚ
S Čaputovou na čele NATO už nerátajú?
fuj, homofób!
Ficov prejav bol prejavom štátnika - na rozdiel od prejavu Čaputovej. A to od samého začiatku - oslovenia poslucháčov.
Rusi ten systém použili ako návnadu. Niekomu sa táto návnada môže zdať príliš drahá, ale Rusi si to môžu dovoliť - od nikoho predsa nežobrú peniaze na svoje vyzbrojovanie.
Rusko namiesto energetiky útočí na vojenské kapacity Kyjeva - takže nie na civilné ciele, ako sa doteraz písalo v mienkurobiacich médiách?!
Gál - to bol ten obhajca Hedvigy Malinovej?
v prvom rade ste mali informovať o našej pomoci - zo Slovenska.
na rozdiel od USA, ktoré nikoho ovládať nechcú a chcú len nezištne šíriť po svete demokraciu
aspoň vidíš, že voliči tejto koalície sú tolerantní voči homosexuálom, na rozdiel od vás opozičných homofóbov
nebude to také zlé, keďže ty nejdeš kandidovať
poznáme príslovie o skapínajúcom koňovi (kobyle)
nakakal práve tebe
situácia v prieskumoch sa zmení 2 týždne pred voľbami - tak ako pri Čaputovej
oplotená ambasáda je zaskočená, že sa to stalo v Čechách a nie na Slovensku
nie, nepísal som o tebe
Odporúčame