Niečo sa deje - začínajú dávať správy z alternatívnych médií, lebo mienkurobiace médiá ľudia prestávajú sledovať.
Niečo sa deje - začínajú dávať správy z alternatívnych médií, lebo mienkurobiace médiá ľudia prestávajú sledovať.
V čom klame?
K foteniu sa s trofejou: videl som fotku, ktorú si urobili americkí vojaci vo Vietname, kde jeden z nich drží odrezanú hlavu Vietnamca, ktorému do úst dali horiacu cigaretu.
videl som niečo takéto na vlastné oči - auto jednoducho obišlo závory - našťastie vlak bol ešte dosť ďaleko
to je nejaká antisemitská propaganda - či?
veď ty si rovnako naletel na mainstrímové táraniny o Blahovom ruskom pase
zľakla sa opozícia - najmä OLA(J)NO, preto robili nezmyselné obštrukcie - čítali 7-hodinové "pozmeňovacie návrhy"
môžeme to brať aj tak, že ju nechcel príliš dlho trápiť
veď nik im v tom nebráni - práve naopak, oni by boli veľmi radi, keby im to niekto zakazoval, ale my nie sme ako oni
je zbytočné hovoriť, čo by bolo keby...
zadlžovať sa, to je jeden zo základných princípov trhového kapitalizmu
Ty si ešte nezbadal, že je po predčasných voľbách?!
keď sa ich to nejaký nemainstrímový novinár spýta, tak neodpovedia, lebo sú vraj na mlčiacom proteste
na pripomenutie protest slušnoľudí https://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y
Rusi sú vraj pomalí - ale vraví sa, že pomaly ďalej zájdeš
Za usmrtenie psa väzba a za zabitie autom na prechode podmienka!!!
pohyb na čerstvom vzduchu je zdravý - najmä pre kaviarenských povaľačov a neduživých študentíkov
v Blave bude len okolo nuly, ale keby napadlo 5 cm snehu, to by tam už bola kalamita a protest by kvôli počasiu odvolali
Fico chodil na raňajky ku Kočnerovi?!
Odporúčame