NAKA na to kaká
Neboj, teraz ťa nezmažú, aj keď si použil banderovský pozdrav "Sláva Ukrajine" - to ako keby si na Slovensku napísal "Na stráž"
Sulík je Rusom vďačný, že priviezli jadrové palivo, hoci nemuseli
nielen hajlovanie, ale banderovský pozdrav "Sláva Ukrajine"
Litovský parlament jednomyseľne hlasoval za vytvorenie bezletovej zóny nad Ukrajinou.
Naši pročkovci sa nepripoja?
to som zvedavý, ako to uskutočnia a kedy zostrelia prvé ruské lietadlo nad Ukrajinou
Peťa dobre odhadla sezónu a dala si reálne ciele - vyhrať aspoň jeden malý glóbus a medailu na OH - to sa jej aj podarilo a niektoré preteky odjazdila naozaj skvele
zaúradovala drogová lobby - cez Krúpu namiesto SaSkárov, aby títo neboli tak na očiach
a Heger do Kijeva za Zelenským
kto vyjadruje verejne svoj názor, tak si musí za ním stáť, aj keď niektorí budú pľuť
Načo ten úvod? "Nemám rád JUDr. Fica." Vyzerá to ako alibizmus. Ja tiež Fica nemám rád - som heterosexuál, ale ho uznávam ako politika minimálne o triedu lepšieho ako sú súčasní vládni politici.
niečo na tom bude
Táto vláda od svojho vzniku, v snahe udržať sa za každú cenu, začala používať fašistické metódy vyhlasovaním rôznych výnimočných stavov či už kvôli kovidu alebo vojne na Ukrajine, snažia sa umlčať opozičných politikov, dokonca ich pozatvárať, rozpustiť opozičné strany, vypnúť médiá, ktoré kritizujú vládu.
keby vlak začalo ostreľovať ruské vojsko
Keby nebolo keby, boli by sme všetci v nebi.
minimálne štvrtou dávkou
Rusko by sa mohlo vydať cestou použitia jadrových zbraní
Žeby chceli postupovať rovnako ako USA?
Odporúčame