áno, súhlasím
Začalo to za Mečiara? Hovorí ti niečo kádrová politika KSČ? Ale môžeme ísť ešte ďalej - napríklad do Rakúsko-Uhorska.
to si dovoliť nemohol, ale vybavil slovenskú cirkevnú provinciu
čo Pročkovci teraz odhlasovali, to po nasledujúcich voľbách budú kritizovať ako nedemokratické
ona Slovensko nepozná a nepozná ani túto krajinu
čoskoro sa dozvieme, že firma na tej transakcii prerobila, lebo tie rádiá dali Cargo zadarmo
mám pocit, že túto krajinu nepoznám, uviedla Čaputová
ale aj táto krajina nepoznala a nepozná Čaputovú
môže mať zdravotné problémy a ekológia je teraz in
Pročko a Tabák sa už vidia v správnej rade UK
veď sa obrátil na lampáreň - aspoň sa tak ÚS správa
aspoň sa za nečinnosť budú môcť vyhovárať na kovid
podľa tvojho priania som ti dal názor ústavného právnika
s primitívmi tvojho typu nehodlám viac diskutovať - našťastie je tu možnosť IGNOROVAŤ
v žiadnom prípade nie som antivaxer, lebo v lete som sa dal zaočkovať - proti tetanu a nemusel som podpisovať žiadny súhlas s očkovaním, tak ako nútia teraz očkovancov proti kovidu
tu máš vyjadrenia ústavného právnika https://www.youtube.com/watch?v=3C1hyTZoJJI
idioti protestovali proti idiotom - a sú si kvit
ústava potom nebráni ani povinnej lobotómii
Odporúčame