ale keď táto mafia skončí, tak budú skuvíňať ako esesáci po vojne, že len plnili príkazy a rozkazy
ale keď táto mafia skončí, tak budú skuvíňať ako esesáci po vojne, že len plnili príkazy a rozkazy
zatiaľ nikto, mafia si svojich podrží
takže Fico a Kaliňák nie sú pytliaci, ako si to myslela Lipšic-Čurilovská mafia
je celkom možné, že Slovák nie si
no, myslel som toho mŕtveho otca a manžela, lebo takých bolo určite viac
Baťová si vranu zaslúži asi tak, ako si ju zaslúžil Suchánek a tá varínčanka vranu dostala za boj proti veterným mlynom - tak nech si tie vrany užívajú!
o kom píšu na tom transparente
existujú videá, ako minule pri protestoch pred úradom vlády si policajti sami hádzali delobuchy pod nohy
ako sa vraví - prišiel na psov mráz
jedno treba uznať, slušnoľudia robili protesty profesionálnejšie - Hlas bol dnes nemastný-neslaný - Smeráci podobne nezvládli organizáciu protestu, už len to, že na hymnu a piesne nepoužili živý spevokol - naproti tomu oveľa spontánnejší protest robia Republikáni
z tvojich príspevkov je zrejmé, že súhlasíš s vstupom vojsk NATO na územie Slovenska
tu vidíš dezolátov https://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y
ako hovoril dramatik Havel: "to jsou paradoxy"
Treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu je zaočkovaných 217 554 osôb - blahoželám k všetkým hetriku
Ústredná vojenská nemocnica (ÚVN) v Ružomberku obmedzuje plánovanú operatívu - na vyšetrenie ciev som sa objednával v auguste a objednali ma na december - keď som vydržal doteraz, vydržím aj ďalej - aspoň ušetrím štátu a poisťovni na platbe za vyšetrenie - buď cievy, buď korona, buď vakcína - uvidíme, čo nado mnou zvíťazí - v každom prípade to bude dôchodkový systém a poisťovňa, kde som celý život odvádzal platby
blahoželám našej topprezidentke
Odporúčame