kto má akú-takú fantáziu, tak si prestavte, že by niekto napísal, že Peter Tkačenko je, trebárs, vyznávač liberálneho fašizmu a preto mu treba odrezať gule - to by sme videli (a aj vidíme), že by "liberálni fašisti všetkých krajín spojili sa" a Tkačenka by bránili všetkými prostriedkami


