kovid je zástupný dôvod
a čo presstitúti, ktorí sa na tom priživovali?!
súhlasím a tvojej rodine prajem (ináč sa vyslovuje) hlbokú sústrasť
Mamičke i detičkám prajem pevné zdravie a detičkám i šťastný a príjemný život na tomto svete, na Slovensku. Ale podobne aj oteckovi.
inšpirácia od slušnoľudí https://www.youtube.com/watch?v=aY1ndehLs4Y
o 13.00 je protest organizovaný Smerom a až o 16.00 majú Kotlebovci - každý si môže vybrať
treba si zobrať príklad od slušnoľudí
už sa vyhrážajú
neviem, či ťa mám poľutovať - ja sa rád vraciam do svojho rodiska
pre voličov koalície a tzv. majnstrím to stačí
pri rovnakom metri by sa Tódová, Schutz, Soltész nedoplatili
prečo? veď sa ospravedlnil
my hoaxisti sme to vedeli už včera
a Mgr. Matovičovi nemá čo prepadnúť, všetko prepísal na bielu kobylku
ono to skôr vyzerá ako pomsta za žlté hviezdy
a to ešte nie je všetko, čo nám Mgr. Matovič pripravil - dnes predstaví druhú časť svojej trilógie
nechváľ deň pred večerom - ináč povedané, chváľ Mgr. Matoviča až potom, keď svoje sny splní
Odporúčame