Za socíku boli tzv. osobitné školy, aj teraz fungujú?
Za socíku boli tzv. osobitné školy, aj teraz fungujú?
A až potom si sa prebral?
Pozor, aby si nebol obvinený z toho, že si agent KGB a podieľal si sa na tom. :-)
A nejako sa odmlčali....
Tréner by mohol byť ten bloger.... Luterán?
Hmmm aký máš pekný, vznešený nick, že Mier. :-))))
To oslovenie súdruh nepredýcha.
Titulok na SME-tisku... Pred ukrajinským parlamentom vybuchol granát, demonštranti zastrelili vojaka
Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7987218/pred-ukrajinskym…
To sú tie demokratické sily na Ukrajine.
Sovieti mali známi útok Makarov - Larionov - Krutov.... tu v debate je to Shark - Tatran-sk - Katapult.
Bojím sa, že keby bol na základnej alebo strednej škole predmet logika, ty by si mal 5-ťku.
Tuším v Charkove pred pár mesiacmi bol pochod "za Ukrajinu". Tiež tam niekto hodil granát. Za pár hodín mali páchateľov, vraj Rusov, ku všetkému sa priznali. Nevieš ako to dopadlo, lebo odvtedy je ticho.
Myslíš, že to pochopia. :-)
Ja nejakého Magiana nepoznám. Ty si sa s nim bozkával?
Nie nie, na to aby tam podľa ČTK, SITA bolo v nadpise slovo zabíjanie by muselo byť mŕtvych minimálne 50 alebo aspoň 51. Toto je ešte málo.
Adolf Ki-ss-ka asi regeneruje, Lipšicovi sa rozpadá strana pozostávajúca zo 100 členov, nikto z podporovateľov Majdanu sa nevyjadruje.
:-))) a o hodinu bude na CNN rozhovor - LIVE - s Mariou Levanko, jeho susedou.
V USA to už vedia.... bol to Semion Ivanovič Ponomarev, bývalí člen KGB.
Však on písal, že to Putin asi osobne nebol. Tak som ocenil jeho triezve myslenie. :-)
Odporúčame