Nuž policajti by mali iba stáť a prizerať sa, tak ako minulý rok.
Nuž policajti by mali iba stáť a prizerať sa, tak ako minulý rok.
to je ten, čo predtým tvrdil že ich cvičia USA?
Niečo bolo na Rusian Today, Ostankino ale malo by byť aj na TA3 asi o 15:00. A link čo už tu niekto dal ... http://www.msk-tv.com/page/russia24-tv-onlin…
Sú to moderní, európski, ukrajinskí náckovia.
To bude asi originál blondínka.
Tým chcel asi povedať, že sme AUT nakazili. :-)
Už sa zobúdzate, západné "demokracie"?
A za jedného berieš tiež 1000 USD?
Zabudol si dať adresu, prípadne by stačilo číslo mobilu.
Ja rozčarovaný vôbec nie som. Čo ostatní?
Odporúčame