OSN, po EÚ ďalšia neschopná inštitúcia.
Nezáviďme im, sú to chudáci, štát by im mal ešte prispieť. :-)
Zaujímavé, ale aby sa pobili mali dosť sily.
Podľa mňa je najlepší Adolf K. https://www.youtube.com/watch?v=meEoTRGWaBw
Takých zlúčenín sme tu aj my mali dosť a vieme ako to dopadlo. Chlapci sa už po roku trasú o percentá.
Väčšina ľudí tu verí tomu čo napíše SME-tisko, Nový čas a ty.
Hádam si Nemci nemyslia, že sa im Rusáci a Číňania budú pchať do zadnice. To môžu čakať akurát od bývalých soc-štátov.
Skôr ide o zastrešenie číslom. Koľko vojakov má UA armáda?
Karel Gott mitt uns Karel Gott mitt uns Karel Gott Karel Gott Karel Gott mitt uns
Odporúčame