Úplne im bude stačiť, keď si každý deň pustia čo urobil ich spoluobčan Anders Behring Breivik.
Úplne im bude stačiť, keď si každý deň pustia čo urobil ich spoluobčan Anders Behring Breivik.
To mal v sebe koľko Beaujolais keď to povedal?
Veď píšem, že som nelepil. Mongol?
Ale aj tak píše ako hotentót
Asi je poriadne vytočený. :-)))
Pozri sa v koľkých stranách už bol Kaník, veľký demokrat, Kňažko, veľký revolucionár, Šimko veľký KDH-hák a tak isto novodobý demokrati Lipšic a to súdruhovia vôbec neboli
Môjmu dedovi zabili gardisti syna a teraz čo?
Akú rečú si to terazky písal?
Tvoj dedo, tatko povstali pro Stalinovi a komunizmu?
Tvoj dedo, tatko povstali pro Stalinovi a komunizmu?
Odporúčame