Opäť si tu 2x?
Neskutočne, neuveriteľné, šokujúce. Čo na to Prasačenko, Jaciciniuk a hlavne poradcovia Čurinda a Miklosz?
Cheche iba primitív uráža keď nemá argumenty. Rozsudky predtým ako sa niekto mohol brániť robila cirkev, fašisti, v 50 rokoch komunisti a potom "demokrati" ako boli VPN-kári väčšinou prezlečení komunisti, medzi ktorých patríš aj ty.
Jaj tak preto máš v profile písané, že máš 27 rokov.
Uvidíme, či tejto samostatnej, demokratickej krajine vydá Ukrajina Saakašviliho, pojedača kravát.
Diskusia o mŕtvych imigrantoch v Rakúsku zrušená.
Vouuu ty bol na svete už roku 1960 a pamätáš sa na to? :-)))
Tá demokratická vláda chcela aj vydanie Saakašviliho z Ukrajiny a "demokratickí" Ukrajinci to neurobili.
Ukrajina znížila kľúčovú úrokovú sadzbu na 27 percent. Boháča, to tam urobia na Kyjevskom námestí nejaký bašavel.
Najprv nech predložia správu, dôkazy.
Tipnime si, koľko ich aj zanikne, jedna, dve? Osobne si myslím, že si všetky všetko vybavia a nepríde o titul ani jedna.
Hmmm už aj Rakúšania idú proti "múdrej" EÚ?
Asi sú výsledky iné ako sa predpokladalo, teda proti Rusom, tak treba robiť korekcie.
Nuž 150 000 000 obyvateľov : 15 000 vrážd = 10 000 rokov mali by čo robiť, isté je, ty sa toho tiež nedožiješ.
Mňa skôr zaujala táto fotka ... http://nr2.com.ua/News/politics_and_society/… ani Adolf nerobil takúto šaškáreň.
Odporúčame