ja si myslim, ze zivot cloveka je ako program, kazdu chvilu mas nejake IF a podla toho, ako sa rozhodnes, pokracuje tvoj zivot dalej. Mas naplanovanych viacero osudov v knihe zivota a ako sa rozhodnes, tak ten osud plnis.
Viem, ze keby mi neumrela moja dcera, tak teraz si uzivam dochodok a frflem na mladych. Nuz kedze sa stalo, ako sa stalo a z toho vyplynuli dalsie rozhodnutia, tak tento pohodlny zivot neprichádza do uvahy. Co sa tyka uspechu v zivote, kazdy poklada za uspech nieco ine. A ako sa hovori, bozie mlyny melu pomaly, ale iste a kazdy dobry skutok byva po zasluhe potrestany. Vsetky tieto porekadla maju nieco do seba.

