Pri nemocnici vyberala pani na postihnute dievca. Ked som ju na jar prvy raz videla dala som jej euro, ale neviem, uz sa mi to nepaci. A to chybali panie, ktore vyberaju na detsku onkologiu a tiez patria ku koloritu nasej nemocnice. No a vrchol vsetkeho pred domom sa nam usadili Jehovisti. Prisla som totalne znechutena.

