preboha, ja my sme mali sladke, kedze nebolo na maso minimalne 3 krat do tyzdna sme mali sladke, palacinky, rezance s makom, pirohy s lekvarom a posypane makom .... a v nedelu dva plechy buchiet, ale boli sme stale na nohach, nesedeli sme za televizorom, pocitacom, stale bolo co robit vonku, hrala sa vybijana, vojbal, futbal, skakala guma, hrali gulicky. Teraz mam pocit, ze keby take male deti sa hrali pred panelakom sami, tak by im ich odobrali za zanedbavanie. Pokial sa tie deti nebudu hybat, tak im budete musiet zakazat aj chleba s maslom. Tie zlte malinovky boli skutocne odporne, ale mama kupovala sirupy, (jahodove, malinove, zmes ovocia) a to sme si pridavali do vody, alebo citron a cukor.

