Bez asada, resp rusov by bola krajina cela v chaose, teraz je to obmedzene na male lokality. Asi mas vypadky, ale v afganistane, lybii je stale chaos, v iraku to tiez nie je idealne, zmeni sa to vsak odchodom americanov. A ked dojde na lamanie chleba, tak pevne dufam a modlim sa, ze rusi, alebo aj druha strana ustupi, lebo ked nie, tak rusi s usa maju dost bomb na znicenie sveta. Zatial je podla mna zapad banda psychopatov, co riskuje tretiu svetovu a rusi naopak, zachovali sa zdrzanlivo s rozumom. Od zapadu uz triezve uvazovanie necakam. Vidime to aj v politike eu, usa ci dalsich krajin.

